ALPHA SEPTER tabletki biologiczne

ALPHA SEPTER tabletki biologiczne               Opakowanie: 6 lub 12 tabletek                 Producent: NOVOZYMES 

SUPER SZYBKI BIOLOGICZNY AKTYWATOR NIEZWYKLE PRZYDATNY W DOMKACH LETNISKOWYCH

Opak. 6 tabletek wystarcza na 3 miesiące, Opak. 12 tabletek wystarcza na 6 miesięcy.

Preparat bakteryjno-enzymatyczny do degradacji tłuszczów i subst. organicznej

Zastosowanie:

  • przydomowe oczyszczalnie ścieków
  • szamba
  • przewody kanalizacyjne  

ALPHA-SEPTER tabletki biologiczne wprowadza do Twojego zbiornika specjalne szczepy bakterii, które wzmacniają istniejącą już tam populację i znacznie przyspieszają proces biodegradacji nieczystości. ALPHA-SEPTER eliminuje również przykry zapach wydobywający się z szamba, kratek ściekowych, syfonów.

W Twoim zbiorniku ścieków substancje stałe pochodzące z WC stopniowo przechodzą w ciecz, ale część z nich osiada na dnie. Jeżeli Twój zbiornik jest wielokomorowy, proces przechodzenia w stan ciekły jest kontynuowany również w pozostałych komorach. To bakterie są odpowiedzialne za ten proces, lecz zwykle bywa ich za mało. Osad na dnie zbiornika narasta z roku na rok i w skrajnych przypadkach powoduje jego całkowite zablokowanie. Tak samo dzieje się z przewodami kanalizacyjnymi. Im dłużej osad narasta tym częściej zbiornik trzeba opróżniać, co może być kłopotliwe i kosztowne. Stosowane obecnie w gospodarstwach domowych w coraz większej ilości detergenty i inne środki chemiczne powodują znaczne zachwianie równowagi biologicznej w zbiornikach ścieków co znacznie spowalnia naturalny proces biodegradacji.

EKONOMICZNYpreparat o wysokim stężeniu: nie przedawkujesz i nie zmarnujesz preparatu.
KOMPAKTopakowanie (6 pastylek) wystarczy na 3 miesięce ( 12 past. na 6 miesięcy).
AKTYWNYw pierwszych kilku sekundach miliony pęcherzyków stymulują mikroorganizmy zawarte w Alpha Septer.
PRAKTYCZNYłatwy w stosowaniu, opakowanie postawisz gdziekolwiek.
WYDAJNYkażda tabletka zawiera kilkanaście milionów mikroorganizmów dobranych w celu oczyszczenia szamba.
BIOLOGICZNYAlpha Septer oczyści cały system kanalizacyjny.
PRZYJAZNY ŚRODOWISKUAlpha Septer przyspiesza biodegradację ścieków i chroni środowisko naturalne.
PRZYKRY ZAPACHAlpha Septer eliminuje powstawanie przykrego zapachu.

Dawkowanie:

1 tabletka co 2 tygodnie
Do muszli klozetowej (najlepiej przed nocą) należy wrzucić jedną pastylkę preparatu . Zbiornik nie musi być wcześniej opróżniony, chociaż im mniejsza jest jego zawartość tym szybciej i intensywniej rozwija się proces biodegradacji nieczystości. Spłukujemy wodę. Bakterie zawarte w preparacie ALPHA SEPTER zaczynają się szybko rozwijać, a przepływając wraz z wodą przez przewody kanalizacyjne osiadają na ich ściankach. Znaczna ich część trafia do zbiornika. Tam następuje zasadniczy rozkład nieczystości. Powyższą czynność należy powtarzać co 15 dni. Pierwsze efekty zaczynają być widoczne po 2, 3 tygodniach: niknie kożuch substancji stałej utrzymujący się do tej pory na powierzchni ścieków w szambie, zdecydowanie maleje nieprzyjemny zapach. W zbiornikach bardzo starych, gdzie nigdy nie były stosowane biopreparaty proces biodegradacji będzie wolniejszy w pierwszym okresie stosowania preparatu ALPHA SEPTER, lecz w miarę upływu czasu efekty będą coraz bardziej widoczne. Celem znacznego przyspieszenia rozkładu nieczystości można podwoić dawkę inicjującą. Preparat można dawkować również bezpośrednio do zbiornika, pisuaru, toalet turystycznych. Częstość dozowania pastylek zależy od częstości używania urządzenia sanitarnego. Dozowanie preparatu jest bardzo proste i nie wymaga dodatkowych czynności takich jak np. rozpuszczanie preparatu, spryskiwanie urządzenia sanitarnego itd.

Wykorzystasz w pełni wszystkie możliwości preparatu ALPHA SEPTER stosując go regularnie i zgodnie z powyższymi zaleceniami.CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI!Nie dopuścić do bezpośredniego kontaktu preparatu ze skórą, drogami oddechowymi i oczami. Preparat przyjazny środowisku naturalnemu.

>>Zapraszamy do zakupu<< KLIKNIJ