Zestaw płynów do zmywarek i wyparzarek dla gastronomii

Pakiet dla gastronomii
  1. Odkamieniacz do zmywarek i wyparzarek przemysłowych.

Specjalnie opracowana formuła przystosowana do usuwania osadu wapiennego ze zmywarek i wyparzarek przemysłowych. Rozpuszcza osady mineralne i osady węglanowe.
Mieszanina nie jest klasyfikowana jako stwarzająca zagrożenie dla środowiska. Substancja łatwo biodegradowalna!

Stosowanie:

Dodać preparat do zmywarki w ilości 200 ml na 1 litr wody. Uruchomić zmywarkę bez płynu myjącego. Podgrzać do 60 stopni Celsjusza. Po przeprowadzonym procesie należy wypłukać urządzenie czystą wodą. W przypadku zastarzałych zanieczyszczeń należy powyższe czynności powtórzyć.

2. Płyn do zmywarko-wyparzarki jest skoncentrowanym środkiem do maszynowego mycia naczyń.

Idealnie usuwa nawet bardzo silne i uporczywe zabrudzenia. Zalecany do mycia naczyń szklanych, porcelanowych, z tworzywa sztucznego oraz sztućców. Skuteczny przy różnym stopniu twardości wody. Zalecany do stosowania w profesjonalnych zmywarkach w restauracjach, zakładach zbiorowego żywienia. Środek do użytku profesjonalnego z zastosowaniem systemów dozujących.

3. Nabłyszczacz do zmywarki Active-S jest preparatem do płukania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych.

Zapewnia idealną czystość oraz wysoki połysk mytych naczyń i sprzętu. Płyn nie powoduje smug i zacieków. Zalecany do automatycznego dozowania. Przeciwdziała powstawaniu osadów wapiennych. Preparat o neutralnym zapachu, niepieniący się. Odpowiedni do wszystkich typów zmywarek i ich dozowników. Wyłącznie do użytku profesjonalnego.